Zajęcia kulinarne "Zdrowo jem, więcej wiem"
13 czerwca 2026
12 czerwca uczniowie kl. I w świetlicy szkolnej uczestniczyli w zajęciach kulinarnych „Zdrowo jem, więcej wiem”. Dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowywały owocowe szaszłyki, poznając wartości odżywcze owoców oraz zasady zdrowego stylu życia. Zajęcia były doskonałą okazją do nauki poprzez praktyczne działanie.To była smaczna lekcja zdrowego odżywiania![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-13 10:22 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-13 10:26 | przez: Mirosław Madarasz |
| Zmodyfikowano: | 2026-06-13 10:26 | przez: Mirosław Madarasz |
| Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 43 | |
Rejestr zmian
- [2026-06-13 10:26:22]Mirosław Madarasznowy
- [2026-06-13 10:21:32]Mirosław Madarasznowy
