Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

HALA SPORTOWA

Gwiazdor z TPD w naszej szkole

W środę 17 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczystość podsumowanie akcji „Gwiazdor” koordynowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Trzydzieścioro jeden uczniów, którzy napisali piękne listy do Gwiazdora, otrzymało wymarzone prezenty. Przyjemne spotkanie ze Św. Mikołajem oraz wspólne śpiewanie kolęd wprawiło wszystkich obecnych w świąteczną i życzliwą atmosferę. Dzieci podziękowały Gwiazdorowi i z uśmiechem rozpoczęły zbliżający się bożonarodzeniowy czas.

Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci pragnie podziękować realizatorom akcji „Gwiazdor” pod przewodnictwem Pani Izabeli Król z Poznania oraz Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Legnicy za umożliwienie naszym uczniom wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Dziękujemy Pani wicedyrektor Beacie Godlewskiej za nieustanne wspieranie nas w tych i innych działaniach na rzecz dzieci.

Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne, miłych spotkań w gronie najbliższych, spokoju i radości w sercach oraz zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!

Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci

Współorganizatorzy uroczystości: pan Piotr Hebda i pan Łukasz Kłos

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2025-12-18 09:07przez:
Opublikowano:2025-12-18 09:18przez: Mirosław Madarasz
Zmodyfikowano:2025-12-18 09:18przez: Mirosław Madarasz
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy
Odwiedziny:66

Rejestr zmian

  • [2025-12-18 09:18:01]Mirosław Madarasznowy
  • [2025-12-18 09:07:00]Mirosław Madarasznowy