KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III „ Uzależnienia niszczą marzenia”
17 lutego 2025
PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA KLAS I-III „ Uzależnienia niszczą marzenia” organizowanym przez Straż Miejską w Legnicy
CELEM KONKURSU jest promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji oraz uświadomienie dzieci w wieku szkolnym o zagrożeniach związanych z różnymi uzależnieniami np. do słodyczy, napojów energetycznych, internetu, telefonu, gier komputerowych przebywania w świecie wirtualnym, narkotyków, dopalaczy, papierosów, alkoholu.
WARUNKI KONKURSU:
-
plakat, rysunek w formacie A4 techniką dowolną
-
praca powinna zawierać na odwrocie: imię nazwisko autora, klasę i szkołę do jakiej uczęszcza, telefon kontaktowy, dane opiekuna nauczyciela
-
pisemną zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu oraz na bezpłatne publikowanie i publiczną prezentację ich wizerunku. Zgoda może być napisana odręcznie, ważne, aby była przyklejona na odwrocie pracy.
-
prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego 2025 r. ( poniedziałek) w sali 106
-
ogłoszenie wyników nastąpi 27 lutego 2025 r. Nagrodzeni autorzy prac zostaną powiadomieni o wynikach konkursu przez organizatora. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody. Lista nagrodzonych i ich prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Straży Miejskiej, Facebook Straży Miejskiej oraz Urzędu Miasta w Legnicy.
Metryczka
Wytworzono: | 2025-02-17 13:05 | przez: |
---|---|---|
Opublikowano: | 2025-02-17 13:09 | przez: Mirosław Madarasz |
Zmodyfikowano: | 2025-02-17 13:09 | przez: Mirosław Madarasz |
Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy | |
Odwiedziny: | 210 |
Rejestr zmian
- [2025-02-17 13:09:18]Mirosław Madarasznowy
- [2025-02-17 13:02:12]Mirosław Madarasznowy