12 czerwca uczniowie kl. I w świetlicy szkolnej uczestniczyli w zajęciach kulinarnych „Zdrowo jem, więcej wiem”. Dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowywały owocowe szaszłyki, poznając wartości odżywcze owoców oraz zasady zdrowego stylu życia. Zajęcia były doskonałą okazją do nauki poprzez praktyczne działanie.To była smaczna lekcja zdrowego odżywiania![]()
![]()
![]()
![]()
![]()