W dniu dzisiejszym uczniowie ze świetlicy szkolnej podczas zajęć bibliotecznych dowiedzieli się, że prawdziwa przyjaźń daje siłę i radość każdego dnia. Zajęcia pokazały nam, że przyjaciel to prawdziwy skarb. Książki uczą nas, że przyjaźń nie zna granic i potrafi połączyć każdego.