W dniu dzisiejszym w ramach akcji charytatywnej przekazaliśmy dary dla Domu Samotnej Matki. Uczniowie po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca ![]()
Zebrane dary zostały przekazane, aby wesprzeć mamy i dzieci potrzebujące pomocy.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i okazane dobro.