„Wspieramy Szkolne Talenty” 2015/16

Absolwenci SP 20:

Aleksandra Murdza VI a
Adam Harań VI a

Absolwenci Gimnazjum nr 9:

Jan Wańkowicz III b
Gabriela Tokarczyk III e
Oliwia Klimkowicz III e
Klaudia Klimkowicz III e
Laura Więcko III e
Justyna Słomka III d
Katarzyna Krzywicka III c
Justyna Purzyńska III c
Manuela Markowska III d

Uczniowie klas 1 – 3 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Marcel Sosnowski
2. Przemysław Jędryka
3. Aleksandra Lasik
4. Martyna Moroz
5. Iw Skoczypiec
6. Zuzanna Sikorska
7. Julia Gałuszka
8. Dorota Fiszer
9. Fabian Łazarz
10. Monika Dzbanuszek
11. Martyna Szpryngiel
12. Julia Najdecka
13. Aleksandra Drozdowska
14. Julia Dziopak
15. Liliana Chojnacka
16. Bartosz Gruszczyński
17. Martyna Kozieja
18. Timothy Taiwo
19. Hubert Cichy
20. Jan Rybka
21. Marek Sierpowski
22. Marta Szczygieł
23. Rozalia Szczepańska
24. Oliwia Jędrusiak
25. Borys Bazylczyk
26. Nela Biłyk
27. Angelika Matjas
28. Julia Czernatowicz
29. Lena Szymańska
30. Emilia Hałdrzyńska
31. Daniela Stefaniak
32. Miłosz Maciejewski
33. Cezary Kalarus
34. Krystian Turkiewicza
35. Maja Majer
36. Magdalena Idczak
37. Żaneta Kumosz
38. Daryna Jermoła
39. Mateusz Rewak
40. Weronika Kaczmarska
41. Marika Prusińska
42. Wojciech Dynowski
43. Mateusz Przybylski
44. Kalina Morzewska
45. Natalia Płaskocińska
46. Grzegorz Bajan
47. Jan Kowalski
48. Norbert Serenda

Uczniowie klas 4 – 5 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Oliwier Korzun z klasy IV a (w kategorii naukowej)
2. Julia Czeszejko-Sochacką z klasy IV b (w kategorii naukowej)
3. Mateusz Grycko z klasy IV c (w kategorii naukowej)
4. Michał Jurczyk z klasy IV c (w kategorii naukowej)
5. Jerzy Eigner z klasy IV c ( w kategorii sportowej)
6. Joanna Kraśniańska z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
7. Natalia Andres z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
8. Kamil Czyżewski z klasy IV d (w kategorii naukowej)
9. Marcel Matwijów z klasy IV d (w kategorii naukowej)
10. Sofiya Fedina z klasy IV d (w kategorii artystycznej)

Uczniowie klas I - III Gimnazjum nr 9


1. Jan Szurczak z klasy I b (w kategorii naukowej)
2. Krzysztof Łukasiewicz z klasy II a (w kategorii sportowej)
3. Aleksandra Mitek z klasy II c (w kategorii naukowej)
4. Natalia Pasik z klasy II d (w kategorii artystycznej)