„Wspieramy Szkolne Talenty” 2017/18

Absolwenci Gimnazjum nr 9:...

Czytaj więcej: „Wspieramy Szkolne Talenty” 2017/18

„Wspieramy Szkolne Talenty” 2016/17

Uczniowie klas I – III SP 20

Aleksandra Iskra
Filip Szczepanik
Igor Rewak
Hanna Ćwik
Olgierd Rynkar
Julia Luberacka
Aleksandra Maluszczak
Zofia Kalińczuk
Zuzanna Szymańska
Julia Alfawicka
Blanka Cały
Kacper Irodenko
Iwo Skoczypiec
Eliasz Szyszko-Marceniuk
Bartłomiej Poręba
Julia Gałuszka
Fabian Łazarz
Oliwia Łodyga
Kacper Biesaga
Szymon Kubicki
Martyna Szpryngiel
Lena Ślązak
Lena Foryt
Pola Kąklewska
Bartosz Pytlak
Zuzanna Czerwińska
Marcela Tarnawska
Dominik Szuścicki
Oliwia Zienkiewicz
Alicja Łankowska
Anna Łankowska
Oliwia Jędrusiak
Krzysztof Smętek
Eliza Iwanowska
Amelia Olejnik
Maja Stanisławska
Katarzyna Filipów
Amelia Rasała
Natalia Rak
Emilia Hałdrzyńska
Julia Jamińska
Miłosz Maciejewski
Wiktor Surdyk
Vanessa Lame
Cezary Kalarus
Magdalena Idczak
Julia Jachimkowska
Zuzanna Świtaj

Uczniowie klas IV – VI SP 20

Wiktoria Czarniewska
Żaneta Kumosz
Oliwier Korzun
Mateusz Telesz
Julia Czeszejko-Sochacka
Jerzy Eigner
Hanna Klimas
Kamil Czyżewski
Filip Popiwczak
Maria Szurczak

Uczniowie klas I – II Gimnazjum nr 9

Mateusz Dziamba
Krzysztof Piechota
Natalia Hyży
Natalia Tarnawska
Jonasz Dziopak
Julia Ślemp
Elżbieta Smal
Jan Szurczak

Absolwenci Gimnazjum nr 9:

Aleksandra Mitek
Krzysztof Łukasiewicz

„Wspieramy Szkolne Talenty” 2015/16

Absolwenci SP 20:

Aleksandra Murdza VI a
Adam Harań VI a

Absolwenci Gimnazjum nr 9:

Jan Wańkowicz III b
Gabriela Tokarczyk III e
Oliwia Klimkowicz III e
Klaudia Klimkowicz III e
Laura Więcko III e
Justyna Słomka III d
Katarzyna Krzywicka III c
Justyna Purzyńska III c
Manuela Markowska III d

Uczniowie klas 1 – 3 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Marcel Sosnowski
2. Przemysław Jędryka
3. Aleksandra Lasik
4. Martyna Moroz
5. Iw Skoczypiec
6. Zuzanna Sikorska
7. Julia Gałuszka
8. Dorota Fiszer
9. Fabian Łazarz
10. Monika Dzbanuszek
11. Martyna Szpryngiel
12. Julia Najdecka
13. Aleksandra Drozdowska
14. Julia Dziopak
15. Liliana Chojnacka
16. Bartosz Gruszczyński
17. Martyna Kozieja
18. Timothy Taiwo
19. Hubert Cichy
20. Jan Rybka
21. Marek Sierpowski
22. Marta Szczygieł
23. Rozalia Szczepańska
24. Oliwia Jędrusiak
25. Borys Bazylczyk
26. Nela Biłyk
27. Angelika Matjas
28. Julia Czernatowicz
29. Lena Szymańska
30. Emilia Hałdrzyńska
31. Daniela Stefaniak
32. Miłosz Maciejewski
33. Cezary Kalarus
34. Krystian Turkiewicza
35. Maja Majer
36. Magdalena Idczak
37. Żaneta Kumosz
38. Daryna Jermoła
39. Mateusz Rewak
40. Weronika Kaczmarska
41. Marika Prusińska
42. Wojciech Dynowski
43. Mateusz Przybylski
44. Kalina Morzewska
45. Natalia Płaskocińska
46. Grzegorz Bajan
47. Jan Kowalski
48. Norbert Serenda

Uczniowie klas 4 – 5 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Oliwier Korzun z klasy IV a (w kategorii naukowej)
2. Julia Czeszejko-Sochacką z klasy IV b (w kategorii naukowej)
3. Mateusz Grycko z klasy IV c (w kategorii naukowej)
4. Michał Jurczyk z klasy IV c (w kategorii naukowej)
5. Jerzy Eigner z klasy IV c ( w kategorii sportowej)
6. Joanna Kraśniańska z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
7. Natalia Andres z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
8. Kamil Czyżewski z klasy IV d (w kategorii naukowej)
9. Marcel Matwijów z klasy IV d (w kategorii naukowej)
10. Sofiya Fedina z klasy IV d (w kategorii artystycznej)

Uczniowie klas I - III Gimnazjum nr 9


1. Jan Szurczak z klasy I b (w kategorii naukowej)
2. Krzysztof Łukasiewicz z klasy II a (w kategorii sportowej)
3. Aleksandra Mitek z klasy II c (w kategorii naukowej)
4. Natalia Pasik z klasy II d (w kategorii artystycznej)

Wspieramy Szkolne Talenty 2014/15

Rada Rodziców przyznała swoja nagrodę "Wspieramy Szkolne Talenty" absolwentom Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Gimnazjum nr 9. Poniżej lista nagrodzonych.

Absolwenci SP:

Mliczek Anna          6 B
Jurczyk Małgorzata  6 C
Jan Szurczak          6 C

Absolwenci gimnazjum:

Kędzierska Roksana        III A
Żytka Łukasz                 III A
Lisowska Anna               III A
Anna Kopacz                 III A
Matwiejków Karolina       III C
Maciak Gabriela             III C
Typek Paulina               III C
Gładkojć Przemysław      III C
Czerwińska Gabriela        III D

 Szkoła Podstawowa klasy I – III:

  • Marta Szczygieł
  • Marek Sierpowski
  • Rozalia Szczepańska
  • Oliwia Jędrusiak
  • Zuzanna Chaber
  • Łukasz Kulik
  • Maciej Kodzik
  • Julia Czernatowicz
  • Arkadiusz Hryniuk
  • Blanka Radkiewicz
  • Natalia Femiak
  • Dominik Ajzynbał
  • Amelia Gajda
  • Wiktor Surdyk
  • Natali Teicher
  • Wanessa Lame
  • Magdalena Idczak
  • Zuzanna Świtaj
  • Michał Nowak
  • Natalia Kloc
  • Jakub Szabała
  • Wiktoria Czarniewska
  • Nikola Strembicka
  • Weronika Kaczmarska
  • Marika Prusińska
  • Wojciech Dynowski
  • Karolina Jasionowska
  • Maja Kruszewska
  • Natalia Płaskocińska
  • Norberta Serenda
  • Grzegorz Bajan
  • Mikołaj Moi
  • Olivier Korzun
  • Zofia Fijałkowska
  • Mateusza Telesza
  • Amelia Czeszejko-Sochacka
  • Martyna Bogusz
  • Paulina Sawiak
  • Hanna Klimas
  • Jerzy Eigner
  • Natalia Anders
  • Miłosz Moi
  • Marcel Matwijów

Szkoła Podstawowa klasy IV – VI :

  • Joanna Maciak
  • Maria Szurczak 

Gimnazjum klasy I – II :

  • Justyna Słomka
  • Jan Wańkowicz
  • Krzysztof Łukasiewicz
  • Aleksandra Mitek 

Nagrodzeni w roku szkolnym 2013/14

Szkoła Podstawowa nr 20


1. Bartosz Gwóźdź klasa 2 a
2. Hanna Smal klasa 2 a
3. Bartosz Świerbutowicz klasa 2 a
4. Wojciech Dynowski klasa 2 b
5. Weronika Kaczmarska klasa 2 b
6. Marika Prusińska klasa 2 b
7. Karolina Jasionowska klasa 2 c
8. Maja Kruszewska klasa 2 c
9. Natalia Płaskocińska klasa 2 c
10. Aleksandra Kowalska klasa 2 d
11. Jan Kowalski klasa 2 d
12. Mikołaj Moi klasa 2 d
13. Kamil Lisowski klasa 3 a
14. Oliwier Korzun klasa 3 a
15. Mateusz Telesz klasa 3 a
16. Alina Adamczyk klasa 3 b
17. Julia Czeszejko – Sochacka klasa 3 b
18. Paulina Sawiak klasa 3 b
19. Jerzy Eigner klasa 3 c
20. Michał Jurczyk klasa 3 c
21. Hanna Klimas klasa 3 c
22. Natalia Andres klasa 3 d
23. Kamil Czyżewski klasa 3 d
24. Miłosz Moi klasa 3 d
25. Emilia Drigo klasa 4 a
26. Michał Nagórny klasa 4 a
27. Maria Szurczak klasa 4 a
28. Natalia Jabłońska klasa 4 b
29. Kamila Kozieja klasa 4 b
30. Nikola Lackowska klasa 4 b
31. Bartosz Sienkiewicz klasa 4 c
32. Wojciech Sobieraj klasa 4 c
33. Wiktor Socha klasa 4 c
34. Paweł Socha klasa 4 d
35. Sławomir Starzyński klasa 4 d
36. Nikola Stecko klasa 4 d
37. Aleksandra Murdza klasa 5 a
38. Kamila Rożek klasa 5 a
39. Elżbieta Smal klasa 6 b
40. Małgorzata Jurczyk klasa 6 c
41. Jan Szurczak klasa 6 c

Gimnazjum nr 9


1. Weronika Sworobowicz klasa 2 e G
2. Anna Maria Kopacz klasa 3 a G
3. Karolina Anna Wyżkiewicz klasa 3 a G
4. Roksana Kędzierska klasa 3 a G
5. Gabriela Maciak klasa 3 c G
6. Paulina Typek klasa 3 c G

Absolwenci


Krzysztof Łukasiewicz klasa 6 a
Aleksandra Mitek klasa 6 c
Piotr Andrzejewski klasa 3 a G
Aneta Gocka klasa 3 a G
Agnieszka Bebel klasa 3 a G
Sylwester Mosiołek klasa 3 a G
Dominika Masłowska klasa 3 a G

 

Logo UE

Projekty Unijne