Kampania profilaktyczna "Znamię. Znam je"

Kampania Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Czerniaka/edycja 2020/2021. Głównym celem programu jest zwiększenie świadomości społecznej na temat czerniaka, czynników ryzyka oraz metod skutecznej profilaktyki. Program jest skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

W ramach programu odbędą się zajęcia, dzięki którym uczniowie nabędą umiejętności rozpoznania czerniaka, nauczą się regularnego samobadania skóry, a przede wszystkim poznają czynniki podnoszące ryzyko zachorowania na tę chorobę. Dzięki temu będą umieli zastosować zasady ochrony przed tym groźnym nowotworem.
Program w naszej szkole będzie realizowany przez nauczycielki Elżbietę Wenzel i Renatę Nicpoń na lekcjach biologii i wychowania do życia w rodzinie.

Attachments:
Download this file (Czerniak.pdf)Warto wiedzieć[pdf]67 kB

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1537
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
803653

Gościmy

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.