Jubileuszowy Koncert TPD „100 lat z dziećmi i dla dzieci”

15.11.19 w Akademii Rycerskiej odbyła się uroczysta Gala z okazji 100-lecia TPD w Polsce zorganizowana przez Legnicki Oddział Okręgowy TPD. Wzięło w niej udział ok. 400 osób- działaczy, wolontariuszy i przyjaciół TPD, a także liczne poczty sztandarowe szkół oraz innych instytucji, których przemarsz wprowadził podniosłą atmosferę uroczystości.

Naszą szkołę reprezentował dyrektor szkoły pan Sławomir Mateja, panie związane ze Szkolnym Kołem Przyjaciół Dzieci: p. Halina Jakubowska, p. Renata Nicpoń, p. Hanna Tamioła, poczet sztandarowy wraz z opiekunem p. Markiem Fabirowskim oraz zespół Balbinki z p. Lucyną Kołodyńską.
Podczas Gali odbywały się liczne występy artystyczno-wokalne oraz odznaczanie działaczy TPD przez prezesa Kazimierza Pleśniaka. Balbinki oraz Balbinki Quest uświetniły uroczystość swoim znakomitym tanecznym pokazem, a wokalny występ legniczanek Patrycji Komoli oraz Kingi Stańko przeniósł gości w iście koncertowy nastrój.
Za pracę na rzecz dzieci oraz za współpracę z TPD wyróżniono dyrektora naszej szkoły oraz panie H. Jakubowską i p. R. Nicpoń, które uhonorowane zostały jubileuszową odznaką „Przyjaciel Dziecka" z okazji 100-lecia TPD w Polsce. Gratulujemy!

Informacja: H. Tamioła

Szczegółowe relacje i zdjęcia z ponad trzygodzinnej uroczystości dostępne są na stronie TPD (link) oraz na www.tulegnica.pl (link)

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1509
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
746497

Gościmy

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.