Podsumowanie konkursu na najaktywniejsze Koło TPD w roku szkolnym 2018/19

Miło nam ogłosić, że w ubiegłym roku szkolnym nasze Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci zdobyło I miejsce w kategorii "Koła działające przy szkołach i zespołach szkół ponadpodstawowych". W czerwcu na uroczystym podsumowaniu Dyrektor naszej szkoły wraz z przewodniczącą Koła odebrali statuetkę oraz dyplom.

W nowym roku szkolnym przed nami kolejne działania na rzecz dzieci i ku integracji wszystkich osób dobrej woli. Na gazetce ściennej TPD są umieszczane ogłoszenia na temat bieżących działań i konkursów, a nasi szkolni wolontariusze sprawnie angażują się i nagłaśniają charytatywne akcje. Zapraszamy wszystkich do włączenia się działania Koła.
Przewodnicząca Szkolnego Koła Hanna Tamioła

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1509
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
748162

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.