Wesołych Świąt życzy TPD

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci życzy wszystkim wzajemnego zrozumienia, wspólnego świętowania i otwartości wobec spotykanych na swej drodze osób. Wesołych Świąt!
Przewodniczący oraz członkowie Szkolnego Koła Przyjaciół Dzieci

17.12.2019

Wyniki konkursu TPD na „Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową”

W tym roku uczniowie naszej szkoły wykonali 9 szopek bożonarodzeniowych w ramach corocznego konkursu miejskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Spośród 120 szopek, dwie nasze uczennice, Zuzanna Chaber i Nela Biłyk, zostały wyróżnione w tym konkursie.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu TPD na „Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową”

Wigilia Integracyjna TPD

17.12.201917.12.19 w Schronisku Młodzieżowym na ul. Jordana odbyła się integracyjna wigilia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, na którą zaproszeni byli honorowi członkowie, biskup legnicki, księża, urzędnicy wpierający TPD oraz przewodniczący Kół Przyjaciół Dzieci z Legnicy oraz spoza miasta z podopiecznymi.

Czytaj więcej: Wigilia Integracyjna TPD

Podsumowanie akcji „Gwiazdor” – wydarzenie pod patronatem TPD

17.12.201917.12.19 uczniowie naszej szkoły, którzy w październiku wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Gwiazdor" i napisali listy do Św. Mikołaja, otrzymali wymarzone prezenty od anonimowych gwiazdorów. Warto się starać i realizować zamierzone cele, aby móc doświadczyć pięknej i szczerej radości z paczki od Gwiazdora. W galerii zdjęć uczniowie, którzy osobiście mogli odebrać prezenty.
Informacja i zdjęci: H. Tamioła. Zapraszamy do galerii.

Światowy Dzień Pluszowego Misia – TPD

25.11.2019Szkolne Koło TPD przeprowadziło zbiórkę pluszaków, które 25.11.19 powędrowały wraz z opiekunami, Vanessą, Wiktorią i Krystianem, wolontariuszami TPD, do biblioteki przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Tam trafiły do rąk aktualnie leżących na oddziałach dziecięcych pacjentów. Wizyta w szpitalu połączona była z zajęciami plastycznymi, podczas których maluchy wykazywały się niezwykłymi wprost umiejętnościami!
Informacja i zdjęcia: Szkolne Koło TPD. Zapraszamy do galerii.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1433
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
621773

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.