"Uśmiech Dziecka" przypomina

Szanowni Państwo, w Zespole Szkół Integracyjnych działa Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania i Rozwoju Integracji „Uśmiech Dziecka". Członkowie Stowarzyszenia zajmują się pomocą przy organizacji: wycieczek, zajęć hipoterapeutycznych, wyjazdów integracyjnych, turniejów i zabaw dla uczniów niepełnosprawnych. Zachęcamy Państwa do zadeklarowania członkostwa w Stowarzyszeniu. Działajmy wspólnie na rzecz naszych dzieci.

Osoby chętne do współpracy prosimy o zgłoszenie się do wychowawców klas. Jednocześnie informujemy, że na konto Stowarzyszenia można dokonywać dobrowolnych wpłat.

Prezes Stowarzyszenia, Joanna Nitek.

Poniżej skład Zarządu 

Czytaj więcej: "Uśmiech Dziecka" przypomina

Stowarzyszenie

Przy Zespole Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy działa powołane przez pracowników szkoły oraz rodziców uczniów Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania i Rozwoju Integracji "Uśmiech dziecka". Członkowie Stowarzyszenia organizują dla uczniów niepełnosprawnych wycieczki, zajęcia hipoterapeutyczne, wyjazdy integracyjne zespołów klasowych, turnusy rehabilitacyjne, turnieje i zabawy integracyjne.

 

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1537
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
803658

Gościmy

Odwiedza nas 230 gości oraz 0 użytkowników.