Finał strefy w mini koszykówce dziewcząt

05.02.2005.02.20 r. w Polkowicach odbyły się finały strefy w mini koszykówce dziewcząt. W turnieju udział wzięły Szkoła Podstawowa nr 3 z Polkowic, Szkoła Podstawowa z Chojnowa, Szkoła Podstawowa z Jerzmanowej oraz Szkoła Podstawowa Nr 20 z Legnicy. Nasza reprezentacja po jednej porażce z Polkowicami i zwycięstwie nad Jerzmanową uplasowała się na trzecim miejscu.

Trzeba podkreślić, że jest to dla dziewcząt z naszej szkoły duży sukces, gdyż konkurowały z trenującymi i czynnymi zawodniczkami z różnych klubów sportowych. Gratulacje za Mistrza Legnicy, za II miejsce i awans w mistrzostwach podstrefy legnickiej oraz za brązowe medale w mistrzostwach strefy!
Naszą szkołę reprezentowały:
Gabriela Dudek, Eliza Iwanowska, Julia Ferrari, Natalia Biskup, Marta Szczygieł, Oliwia Zienkiewicz, Róża Szpinda, Maja Krekora, Oliwia Kowal, Wiktoria Hodana, Maja Foryt.
Opiekun Beata Iwanowska. Zapraszamy do galerii.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1452
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
648043

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.