Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja

21.11.201721.11.2017 w hali sportowej odbył się Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja, w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie oraz uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy turnieju podzieleni zostali na trzy drużyny rywalizujące ze sobą w systemie „każdy z każdym". W każdej z drużyn byli zawodnicy zarówno Gości jak i gospodarzy.
Po rozegranych meczach uczestnicy zostali udekorowani medalami oraz otrzymali słodkie nagrody. Turniej odbył się w koleżeńskiej atmosferze i zgodnie z zasadami „fair play". Bardzo serdecznie dziękujemy pani Marcie Matkowskiej za sędziowanie, a wszystkim uczestnikom gratulujemy strategii, podejmowanych na boisku decyzji oraz zdobytych bramek.
Informacja i zdjęcia: Sylwia Piorun

Zapraszamy do galerii.
Poniżej skład reprezentacji naszej szkoły

1. Hołyńska Kinga
2. Pucz Dawid
3. Jędryka Przemysław
4. Dąbrowski Kacper
5. Drozdowski Michał
6. Bambrowicz Mikołaj
7. Batraniec Justyna
8. Konopacki Michał
9. Zygałów Hanna
10. Fijołek Sara
11. Humienny Maciej
12. Olejnik Jakub
13. Jakubowski Michał

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy!

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1519
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
764638

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.