W wolnym czasie dzieci sie nie nudzą

Uwaga! W ostatnich dniach roku szkolnego opiekunki SKO proponują konkursy dla uczniów klas I - VII. Poczytajcie, może znajdziecie coś dla siebie? Konkursy noszą wspólne hasło "W wolnym czasie dzieci się nie nudzą"

Czytaj więcej: W wolnym czasie dzieci sie nie nudzą

Światowy Dzień Matematyki 2020

"Ziemia się liczy, czyli Ziemia w liczbach" to tegoroczne hasło towarzyszące obchodom Dnia Matematyki. W związku z tym opiekunka szkolnego koła SKO proponuje Wam, by przymusową przerwę w zajęciach szkolnych spędzić na treningu matematycznym. Sprawdźcie sami - matematyka jest wspaniała! (link - kliknij)

Jesteśmy w gronie laureatów

Szkolne Koło SKO z dumą informuje o sukcesie odniesionym w konkursie na blog miesiąca grudnia. Szczegóły tu (link)

Bloguj i zbieraj nagrody

SKO przypomina, że nadal trwa konkurs na blogowicza miesiąca. Co miesiąc jest wybierany blogowicz, który ma największą ilość wpisów na blogu SKO - muszą być umieszczane w odrębnych wejściach! Pod artykułami możecie komentować opisane wydarzenia.

Czytaj więcej: Bloguj i zbieraj nagrody

Ogólnopolski konkurs dla szkół na 85-lecie SKO

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Uczestniczymy w nim jako szkoła, ale liczy się każdy nowy członek SKO. Dlatego zachęcamy klasy, by jak największa liczba uczniów przystąpiła do SKO. W tym celu należy zgłosić się do opiekunki szkolnego kola SKO, pani Małgorzaty Pałac.

Attachments:
Download this file (Konkurs SKO.pdf)Szczegóły konkursu[pdf]55 kB

Czytaj więcej: Ogólnopolski konkurs dla szkół na 85-lecie SKO