"Woda największy skarb" - przedłużenie terminu

Informujemy, że do 13.05.19 został przedłużony termin składania prac na konkurs plastyczny "Woda największy skarb". Szczegóły w załączniku.

Attachments:
Download this file (KONKURS PLASTYCZNY woda.pdf)Regulamin konkursu[pdf]93 kB

OGŁOSZENIE O KONKURSIE!

Dnia 7 maja 2019 roku o godz. 15.00 odbędzie się szkolny konkurs historyczny „Polskie oświecenie-Konstytucja 3 Maja". Uczestnikami mogą być uczniowie klas szóstych i siódmych . Konkurs będzie miał formę pisemną. Zakres materiału obejmuje tematykę czasów panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego ze szczególnym uwzględnieniem postaci i wydarzeń związanych z kulturą polskiego oświecenia oraz uchwaleniem pierwszej w Europie konstytucji.

Literatura:
„Polskie dzieje" Alicja Dybkowska, Jan Żaryn, Małgorzata Żaryn str.148-158 ( książka jest dostępna w szkolnej bibliotece tylko na miejscu)
Encyklopedia PWN Podręczniki szkolne
Zgłoszenia przyjmuje p. Anna Szulc (sala nr 203) do 26 kwietnia 2019 roku.

Ruszają zapisy na Otwarte Zawody Łamigłówkowe „III Memoriał Urszuli Marciniak”

Zapraszamy do udziału w Otwartych Zawodach Łamigłówkowych. Eliminacje szkolne odbędą się 5 III 2019r, natomiast finał w niedzielę 24 III 2019r, o godz. 10:00 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Do zawodów można się przygotować rozwiązując zadania typu: PIRAMIDY, LAMPKI, WIELOKROPKI, ARCHITEKT z zeszytów i stron internetowych wydawnictwa Logi. Informacje o konkursie i zadania z poprzednich lat dostępne są na stronie: http://www.math.uni.wroc.pl/fmw/
Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02. 2019r.
Szkolni koordynatorzy konkursu: Danuta Merena-Łankowska, Dorota Filipów.

Konkurs "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" - zaproszenie

Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez oddział miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Prace w formie książeczki lub plakatu, dotyczące zdrowego stylu życia lub bezpieczeństwa w poruszaniu się, należy złożyć swojemu wychowawcy do 6 marca. Szczegóły regulaminu w załączniku.

Opiekun Szkolnego Koła: Hanna Tamioła

Attachments:
Download this file (Żyjmy zdrowo i bezpiecznie marzec 2019.pdf)Regulamin konkursu[pdf]62 kB

2017/18

***

Logo UE

Projekty Unijne

 

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
1327
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
546503

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.