Święty Mikołaj pomaga szkole

27.11.201927.11.2019 r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny pod hasłem „Święty Mikołaj pomaga szkole". Organizatorami tego wydarzenia po raz pierwszy była Rada Rodziców, która wspierana przez samorząd szkolny, dyrekcję szkoły i pedagogów szkolnych sprostała temu wyzwaniu.

Samorząd przygotował stoiska, na których można było zaopatrzyć się w ozdoby, stroiki, kartki świąteczne oraz domowe wypieki. Po raz kolejny największym zainteresowaniem cieszyło się koło fortuny, na którym nagrodami były maskotki, książki i gry. Zebrane podczas tej akcji pieniądze zostaną przeznaczone w całości na pomoce naukowe dla naszej szkoły. Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w kiermaszu. Wasze zaangażowanie dodaje skrzydeł, pokazuje, że pomimo codziennego biegu i braku na wszystko czasu, potrafimy pomagać i być razem tworząc dobro.

Informacja: A. Pietruszewska, zdjęcia: H. Szurczak. Zapraszamy do galerii.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1497
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
721044

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.