Balbinki i Quest – pracowicie i wakacyjnie

Lipiec 202022 Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdroju 2020 za nami! Było kameralnie, klimatycznie i wesoło. Warsztaty cudowne, Lądek raczej pusty, pokazy rewelacyjne i atmosfera jak nigdzie indziej. Dziękujemy Rodzicom oraz naszemu sponsorowi firmie Gates Polska Sp. z o. o., dzięki którym mogliśmy tu przyjechać i przeżyć kolejną przygodę z tańcem.

Dziękujemy organizatorom festiwalu na czele z p. Karoliną Sierakowską, którzy ten wspaniały festiwal, mimo przeszkód, zorganizowali. Dziękujemy wspaniałym pedagogom, którzy poszerzyli nasz warsztat taneczny i stworzyli wspaniałe choreografie: p. Anna Beker (taniec klasyczny i współczesny), Michał Kostempski (show dance), Dariusz Mrowiec (hip-hop - Quest) oraz Dominika Olejnik (hip-hop - Balbinki). Serdecznie dziękujemy p. Krysi i p. Małgosi za opiekę i pracownię szycia strojów. Lądek na stałe wpisał się w nasz kalendarz wakacyjny.
Mistrz lądkowych fotografii p. Radosław Pietraga (wraz z ekipą) uwiecznił naszych tancerzy w pięknych pozach.) Dziękujemy serdecznie! Dziękujemy również za piękne fotografie p. Małgorzacie Bajon-Moi.
Ogromne podziękowania ślemy też do Mobilnego Biura Turystycznego ELF Kazimierz Kociszewski z Legnicy i p. Kamili Kociszewskiej :)
Lucyna Kołodyńska.

Zapraszamy do galerii.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1497
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
722193

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.