"Legniczanie dają mata" - podsumowanie

Opiekunki szkolne miejskiej akcji "Legniczanie dają mata", panie: Anna Chruszcz i Olga Palica, nadesłały podsumowanie rocznych wysiłków swoich podopiecznych. Relacja poniżej.

 1. W ramach podsumowania IV Edycji Programu nauki gry w szachy dla uczniów klas I- III ,,Legniczanie dają mata ", 6. czerwca 2018r. odbył się Turniej szachowy dla klas biorących udział w programie. Nasze maluchy (uczniowie klas pierwszych, najmłodsi na turnieju), grając z drugimi i trzecimi klasami wywalczyły siódme miejsce!
2. 7. czerwca 2018r. odbyła się Konferencja Metodyczna, podczas której reprezentanci naszej szkoły (pierwszaki) Marianna Woźny i Jakub Czernatowicz, grali z arcymistrzynią szachową p. Kariną Szczepkowską - Horowską.
3. 13. czerwca 2018r. w Lubinie odbył się Turniej Szachowy ,,Edukacja przez szachy" na szczeblu wojewódzkim. Reprezentanci naszej szkoły :
-Tomasz Cirka Id, Aleksander Ziomek Id, Jakub Czernatowicz Ib, Adam Skołożyński Ia, Filip Zasieczny Ia, Monika Dzbanuszek III b, Nikodem Dec III b, Kacper Biesaga III b, Fabian Łazarz III c, Wiktor Wiśniewski III a, na ponad 20 szkół biorących udział w turnieju wywalczyła VIII miejsce i do szkoły wrócili z pucharem. Najlepszym naszym zawodnikiem okazał się Kacper Biesaga z III b. Gratulujemy!

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1452
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
648011

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.