Kolejni laureaci zDolnego Ślązaka

Do grona naszych szkolnych laureatów Dolnośląskiego Konkursu „zDolny Ślązak" dołączyli: Hanna Smal z klasy 7a oraz Krzysztof Hamera z klasy 8d. Hanna i Krzysztof otrzymali tytuł laureata z zakresu języka angielskiego, który uprawnia ich do zwolnienia z III części egzaminu ósmoklasisty, co jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku. Cała społeczność szkolna składa im gratulacje. Do ukierunkowania uczniów na osiągnięcie sukcesu przyczyniły się nauczycielki języka angielskiego: pani Joanna Kraska oraz pani Monika Arciuch.

Wyniki Otwartych Zawodów Łamigłówkowych

28 lutego odbył się szkolny etap Otwartych Zawodów Łamigłówkowych, czyli IV Memoriał Urszuli Marciniak. Wzięło w nim udział 84 uczniów z klas 2-8. Do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali min.50% z kl. 2-3, min. 75% z kl. 4-6 i min.67% z kl. 7-8. Naszą szkołę w finale reprezentować będą:

Czytaj więcej: Wyniki Otwartych Zawodów Łamigłówkowych

Wyniki konkursu „Matematyka i Ekonomia” dla klas 7 – 8

Klasy VII - VIII25.02.20 odbył się szkolny etap konkursu „Matematyka i Ekonomia" dla uczniów klas 7 i 8, którego organizatorem jest Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz ZSEO we Wrocławiu, ZSEA we Wrocławiu i ZSE w Legnicy. W naszej szkole w konkursie brało udział 13 uczniów, a wśród nich najlepszymi okazali się:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Matematyka i Ekonomia” dla klas 7 – 8

Laureat zDolnego Ślązaka

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8D Kamil Czyżewski został laureatem Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązak z zakresu historii. Cała społeczność szkolna gratuluje Kamilowi zwycięstwa, a nauczycielce, pani Annie Szulc, sukcesu w przygotowaniu ucznia do konkursu, który uwieńczony został zwycięstwem.

Wyniki konkursu „ALFIK Matematyczny” 2019

Pragnę poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny".

  • Wynik bardzo dobry uzyskał: Aleksander Ziomek kl. 3d
  • Wynik dobry uzyskał: Maciej Kodzik kl. 6c

Wyróżnionym gratuluję i życzę sukcesów w kolejnych konkursach matematycznych.
Szkolny koordynator konkursu: D. Merena-Łankowska

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1470
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
659977

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.