Jeszcze jeden indywidualny sukces sportowy!

Mistrzostwa Polski w Akrobatyce PowietrznejW dniach 8. – 9.06.19 w Lublinie rozgrywane były Mistrzostwa Polski wMistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej Akrobatyce Powietrznej. Nasza uczennica, Aleksandra Murdza, zajęła II miejsce w kategorii Aerial Silks i tym samym wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata POSA WORLD CHAMPIONSHIPS 2019, które w tej kategorii organizowane będą jesienią na Ibizie.
Serdecznie gratulujemy Oli i jej Rodzicom!

Wyniki finału konkursu „Otwarte Zawody Łamigłówkowe – III Memoriał Urszuli Marciniak”

24.03.19 - finał we Wrocławiu24.03.19 we Wrocławiu, w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego, odbył się finał konkursu „Otwarte Zawody Łamigłówkowe – III Memoriał Urszuli Marciniak", do którego zakwalifikowało się 14 uczniów z naszej szkoły. Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się:

Wyniki konkursu „Otwarte Zawody Łamigłówkowe”

5 marca w naszej szkole po raz drugi odbyły się „Otwarte Zawody Łamigłówkowe - III Memoriał Urszuli Marciniak". W eliminacjach szkolnych wzięło udział 58 uczniów. Do finału zakwalifikowali się: