Wyniki konkursu "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie"


Dziękujemy za dostarczone licznie do szkoły prace plastyczne na konkurs TPD "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie". Było ich 25, dzięki czemu nasza szkoła miała silną reprezentację. Jeden uczestnik konkursu otrzymał wyróżnienie, jest to

  • Aleksander Ziomek z kl. 4d

Gratulujemy!

Opiekunka Szkolnego Koła TPD: H. Tamioła

Wyniki szkolnego etapu V Memoriału Urszuli Marciniak

Otwarte Zawody Łamigłówkowe odbyły się pomimo trudności związanych z obostrzeniami pandemicznymi. Etap pierwszy zawodów dla uczniów klas trzecich przeprowadzono w szkole. Próg kwalifikujący do udziału w finale dla tej grupy wiekowej wynosił 28 pkt. Najwyższe wyniki osiągnęli:

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego etapu V Memoriału Urszuli Marciniak

V Memoriał Urszuli Marciniak

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Zawodach Łamigłówkowych. Była to już V edycja Memoriału Urszuli Marciniak, organizowanego przez Uniwersytet Wrocławski i Fundację Matematyków Wrocławskich. Celem zawodów jest szerzenie i popularyzacja logicznego myślenia i kultury matematycznej. W zawodach uczestniczyli uczniowie z klas III-VIII naszej szkoły. Wśród nich było 16 trzecioklasistów i 8 uczniów z klas starszych.

Czytaj więcej: V Memoriał Urszuli Marciniak

III miejsce Julii Dziopak

Jesień 2020Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Julia Dziopak z klasy 6 e, zajęła III miejsce w konkursie plastycznym "Rośliny kontra smog", zorganizowanym przez Ekobilbiotekę w Legnicy.

Czytaj więcej: III miejsce Julii Dziopak

LBP zaprasza na spotkanie z naszym uczniem

Zaproszenie na spotkanie z Kubą J.Dnia 5.11.2020 o godz. 17.00. w Legnickiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piastowskiej odbędzie się spotkanie  się z Przemkiem, Kubą i Patrycją Jurczakami. Przemek i Kuba jako ojciec i syn pokonali dystans Ironmana. Miało to miejsce we wrześniu tego roku w Malborku. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem ograniczeń w liczebności gości.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1551
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
861289

Gościmy

Odwiedza nas 384 gości oraz 0 użytkowników.