"Popisz się talentem" - wyniki

Czerwiec 20204. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Nowej Ery ,,Popisz się talentem'' dla klas I - VIII rozstrzygnięta! Wśród zwycięzców nasza uczennica - Gabrysia Popławska z klasy 3d!

W dniu 27 maja 2020 jury w składzie: Małgorzata Jankowska(Nowa Era), Monika Hałucha (PS IBBY), Małgorzata Węgrzecka (,,Świerszczyk''), Wojciech Widłak (pisarz), Rafał Witek (przewodniczący jury) wybrało 30 zwycięskich opowiadań, które znajdą się w pokonkursowej książce.

Czytaj więcej: "Popisz się talentem" - wyniki

Konkurs "Leon" 2020 - wyniki

W dniach 2 – 3 czerwca 2020r., 19 uczniów z klas trzecich wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon". Konkurs odbył się w formie testu on – line. W pierwszym dniu 18 uczniów zmierzyło się z zadaniami matematycznymi, w następnym 13 wypełniało test zintegrowanych sprawności. Niektórzy uczniowie wzięli udział w obu konkursach.
Chcemy poinformować, że w konkursie matematycznym:

Czytaj więcej: Konkurs "Leon" 2020 - wyniki

Finał IV Memoriału Urszuli Marciniak - wyniki

W miniony weekend, 30-31 maja, odbył się zdalnie finał IV Memoriału Urszuli Marciniak, organizowanego przez Uniwersytet Wrocławski. Mam zaszczyt poinformować, że dwójka naszych uczniów została laureatami tego konkursu. Są to:

  • Aleksander Ziomek z kl. 3d zajmując III miejsce
  • Alicja Kitajewska z kl. 3a zajmując X miejsce

Serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w przyszłym roku.
Szkolny koordynator konkursu Danuta Merena-Łankowska

Kolejni laureaci zDolnego Ślązaka

Do grona naszych szkolnych laureatów Dolnośląskiego Konkursu „zDolny Ślązak" dołączyli: Hanna Smal z klasy 7a oraz Krzysztof Hamera z klasy 8d. Hanna i Krzysztof otrzymali tytuł laureata z zakresu języka angielskiego, który uprawnia ich do zwolnienia z III części egzaminu ósmoklasisty, co jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku. Cała społeczność szkolna składa im gratulacje. Do ukierunkowania uczniów na osiągnięcie sukcesu przyczyniły się nauczycielki języka angielskiego: pani Joanna Kraska oraz pani Monika Arciuch.

Wyniki Otwartych Zawodów Łamigłówkowych

28 lutego odbył się szkolny etap Otwartych Zawodów Łamigłówkowych, czyli IV Memoriał Urszuli Marciniak. Wzięło w nim udział 84 uczniów z klas 2-8. Do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali min.50% z kl. 2-3, min. 75% z kl. 4-6 i min.67% z kl. 7-8. Naszą szkołę w finale reprezentować będą:

Czytaj więcej: Wyniki Otwartych Zawodów Łamigłówkowych

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1497
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
722186

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.