III miejsce Julii Dziopak

Jesień 2020Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Julia Dziopak z klasy 6 e, zajęła III miejsce w konkursie plastycznym "Rośliny kontra smog", zorganizowanym przez Ekobilbiotekę w Legnicy.

Czytaj więcej: III miejsce Julii Dziopak

LBP zaprasza na spotkanie z naszym uczniem

Zaproszenie na spotkanie z Kubą J.Dnia 5.11.2020 o godz. 17.00. w Legnickiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piastowskiej odbędzie się spotkanie  się z Przemkiem, Kubą i Patrycją Jurczakami. Przemek i Kuba jako ojciec i syn pokonali dystans Ironmana. Miało to miejsce we wrześniu tego roku w Malborku. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem ograniczeń w liczebności gości.

Eko-Planeta 2020 – wyniki

W marcu odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta.
Nasi uczniowie uczestniczyli w dwóch formach konkursu:
- teście konkursowym z zakresu przyrody, biologii oraz ochrony środowiska w Polsce i Europie,
- konkursie prac indywidualnych – album na temat: „Świat owadów – piękny i nieznany". Wyniki poniżej.

Czytaj więcej: Eko-Planeta 2020 – wyniki

Poznajcie Kubę

IronManOd marzenia Kuby się zaczęło... Przemek - ojciec i jego niepełnosprawny syn, Kuba. Zdecydowali się podjąć próbę ukończenia królewskiego dystansu zawodów triathlonowych Iron Man. Kuba urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i nie ma władnych nóg, oraz ma dużą bezwładność rąk. Mimo swoich ograniczeń, Kuba chodzi do szkoły (Integracyjne Liceum Ogólnokształcące), uczy się ze swoimi rówieśnikami.

Czytaj więcej: Poznajcie Kubę

"Popisz się talentem" - wyniki

Czerwiec 20204. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Nowej Ery ,,Popisz się talentem'' dla klas I - VIII rozstrzygnięta! Wśród zwycięzców nasza uczennica - Gabrysia Popławska z klasy 3d!

W dniu 27 maja 2020 jury w składzie: Małgorzata Jankowska(Nowa Era), Monika Hałucha (PS IBBY), Małgorzata Węgrzecka (,,Świerszczyk''), Wojciech Widłak (pisarz), Rafał Witek (przewodniczący jury) wybrało 30 zwycięskich opowiadań, które znajdą się w pokonkursowej książce.

Czytaj więcej: "Popisz się talentem" - wyniki

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1537
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
803660

Gościmy

Odwiedza nas 241 gości oraz 0 użytkowników.