Konkurs "Święty Mikołaj istnieje"

Zbliża się okres świąteczny i Samorząd Uczniowski kl 1-3 ogłasza konkurs pt. "Święty Mikołaj istnieje". Zapraszamy do wykonania Mikołaja z materiałów odpadowych. Prace prosimy przynosić do szkoły i zostawiać w przedsionku do dnia 18.12.2020r.

Czytaj więcej: Konkurs "Święty Mikołaj istnieje"

Światowy Dzień Pluszowego Misia - konkurs

25.11.201525 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wolontariat szkolny ogłasza konkurs plastyczny dla klas 1-3 pod hasłem ''Mój pluszowy przyjaciel".
Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu.

R. Nicpoń

Attachments:
Download this file (Miś.pdf)Regulamin konkursu[pdf]56 kB

zDolny Ślązak 2020/21

Do 14 października 2020 r. trwają zapisy do udziału w konkursach „zDolny Ślązak". Konkursy dotyczą następujących przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, historia, matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia. Chęć udziału w wybranym konkursie należy zgłosić u nauczyciela, który uczy danego przedmiotu. Harmonogram konkursów „zDolny Ślązak" 2020/2021, regulamin oraz przykładowe arkusze znajdują się na stronie internetowej (link)

"Leon" - nowość!

Zapraszamy uczniów nauczania zintegrowanego do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon". Szkolne koordynatorki przewidują test z matematyki i test ze sprawności zintegrowanych. Uczeń może uczestniczyć w jednym lub obydwu konkursach. Zapisy u wychowawców. Szczegóły konkursu wraz z przykładowymi zadaniami na stronie organizatora (link tutaj). Konkurs odbędzie się w szkole w dniach 18. - 20.03.20
Koordynatorki szkolne: D. Mazurowicz, E. Kraśniańska

Konkurs „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym” - zaproszenie

Miejski oddział TPD w Legnicy zaprasza do udziału w kolejnej edycji regionalnego konkursu o zdrowym stylu życia. Prace należy składać u swoich wychowawców lub bezpośrednio u opiekunki szkolnego Koła TPD, pani Hanny Tamioły, do 18.03.2020. Regulamin konkursu w załączniku

Attachments:
Download this file (Żyjmy zdrowo i bezpiecznie - infromacja.pdf)Regulamin konkursu[pdf]64 kB

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1551
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
861296

Gościmy

Odwiedza nas 268 gości oraz 0 użytkowników.