Przykład układu: Kategoria - przegląd artykułów (Częste pytania/Ogólne)

„Wspieramy Szkolne Talenty” 2017/18

Absolwenci Gimnazjum nr 9:...

Czytaj więcej: „Wspieramy Szkolne Talenty” 2017/18

Kapituła Złotej Tarczy - rok szkolny 2017/18

Złota TarczaZłote Tarcze  zostały przyznane uczniom klas III naszego gimnazjum. Wykaz nagrodzonych poniżej:

Czytaj więcej: Kapituła Złotej Tarczy - rok szkolny 2017/18

Wyróżnieni Złotą Tarczą w roku szkolnym 2016/17

Złote TarczeW związku z tym, że obecne klasy szóste nie kończą etapu edukacyjnego, w tym roku wręczone zostały jedynie Złote Tarcze, które przyznawane są absolwentom gimnazjum. Otrzymali je:
1. Kłosowska Aleksandra kl. 3a
2. Łukasiewicz Krzysztof kl. 3a
3. Macher Mateusz kl. 3a
4. Szczesiak Martyna kl. 3b
5. Kołodziej Weronika kl. 3c
6. Mitek Aleksandra kl. 3c
7. Nowotyńska Justyna kl. 3c
8. Rudnicka Klaudia kl. 3c
9. Wasiukiewicz Karolina kl. 3d
10. Czapulak Marcin kl. 3d

„Wspieramy Szkolne Talenty” 2016/17

Uczniowie klas I – III SP 20

Aleksandra Iskra
Filip Szczepanik
Igor Rewak
Hanna Ćwik
Olgierd Rynkar
Julia Luberacka
Aleksandra Maluszczak
Zofia Kalińczuk
Zuzanna Szymańska
Julia Alfawicka
Blanka Cały
Kacper Irodenko
Iwo Skoczypiec
Eliasz Szyszko-Marceniuk
Bartłomiej Poręba
Julia Gałuszka
Fabian Łazarz
Oliwia Łodyga
Kacper Biesaga
Szymon Kubicki
Martyna Szpryngiel
Lena Ślązak
Lena Foryt
Pola Kąklewska
Bartosz Pytlak
Zuzanna Czerwińska
Marcela Tarnawska
Dominik Szuścicki
Oliwia Zienkiewicz
Alicja Łankowska
Anna Łankowska
Oliwia Jędrusiak
Krzysztof Smętek
Eliza Iwanowska
Amelia Olejnik
Maja Stanisławska
Katarzyna Filipów
Amelia Rasała
Natalia Rak
Emilia Hałdrzyńska
Julia Jamińska
Miłosz Maciejewski
Wiktor Surdyk
Vanessa Lame
Cezary Kalarus
Magdalena Idczak
Julia Jachimkowska
Zuzanna Świtaj

Uczniowie klas IV – VI SP 20

Wiktoria Czarniewska
Żaneta Kumosz
Oliwier Korzun
Mateusz Telesz
Julia Czeszejko-Sochacka
Jerzy Eigner
Hanna Klimas
Kamil Czyżewski
Filip Popiwczak
Maria Szurczak

Uczniowie klas I – II Gimnazjum nr 9

Mateusz Dziamba
Krzysztof Piechota
Natalia Hyży
Natalia Tarnawska
Jonasz Dziopak
Julia Ślemp
Elżbieta Smal
Jan Szurczak

Absolwenci Gimnazjum nr 9:

Aleksandra Mitek
Krzysztof Łukasiewicz

„Wspieramy Szkolne Talenty” 2015/16

Absolwenci SP 20:

Aleksandra Murdza VI a
Adam Harań VI a

Absolwenci Gimnazjum nr 9:

Jan Wańkowicz III b
Gabriela Tokarczyk III e
Oliwia Klimkowicz III e
Klaudia Klimkowicz III e
Laura Więcko III e
Justyna Słomka III d
Katarzyna Krzywicka III c
Justyna Purzyńska III c
Manuela Markowska III d

Uczniowie klas 1 – 3 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Marcel Sosnowski
2. Przemysław Jędryka
3. Aleksandra Lasik
4. Martyna Moroz
5. Iw Skoczypiec
6. Zuzanna Sikorska
7. Julia Gałuszka
8. Dorota Fiszer
9. Fabian Łazarz
10. Monika Dzbanuszek
11. Martyna Szpryngiel
12. Julia Najdecka
13. Aleksandra Drozdowska
14. Julia Dziopak
15. Liliana Chojnacka
16. Bartosz Gruszczyński
17. Martyna Kozieja
18. Timothy Taiwo
19. Hubert Cichy
20. Jan Rybka
21. Marek Sierpowski
22. Marta Szczygieł
23. Rozalia Szczepańska
24. Oliwia Jędrusiak
25. Borys Bazylczyk
26. Nela Biłyk
27. Angelika Matjas
28. Julia Czernatowicz
29. Lena Szymańska
30. Emilia Hałdrzyńska
31. Daniela Stefaniak
32. Miłosz Maciejewski
33. Cezary Kalarus
34. Krystian Turkiewicza
35. Maja Majer
36. Magdalena Idczak
37. Żaneta Kumosz
38. Daryna Jermoła
39. Mateusz Rewak
40. Weronika Kaczmarska
41. Marika Prusińska
42. Wojciech Dynowski
43. Mateusz Przybylski
44. Kalina Morzewska
45. Natalia Płaskocińska
46. Grzegorz Bajan
47. Jan Kowalski
48. Norbert Serenda

Uczniowie klas 4 – 5 Szkoła Podstawowa nr 20


1. Oliwier Korzun z klasy IV a (w kategorii naukowej)
2. Julia Czeszejko-Sochacką z klasy IV b (w kategorii naukowej)
3. Mateusz Grycko z klasy IV c (w kategorii naukowej)
4. Michał Jurczyk z klasy IV c (w kategorii naukowej)
5. Jerzy Eigner z klasy IV c ( w kategorii sportowej)
6. Joanna Kraśniańska z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
7. Natalia Andres z klasy IV d (w kategorii artystycznej)
8. Kamil Czyżewski z klasy IV d (w kategorii naukowej)
9. Marcel Matwijów z klasy IV d (w kategorii naukowej)
10. Sofiya Fedina z klasy IV d (w kategorii artystycznej)

Uczniowie klas I - III Gimnazjum nr 9


1. Jan Szurczak z klasy I b (w kategorii naukowej)
2. Krzysztof Łukasiewicz z klasy II a (w kategorii sportowej)
3. Aleksandra Mitek z klasy II c (w kategorii naukowej)
4. Natalia Pasik z klasy II d (w kategorii artystycznej)

Podkategorie

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1434
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
622872

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 1 użytkownik.