Mistrz literowania kolejnej edycji konkursu „Spelling Bee"

30.05.2019W czwartek 30 maja w naszej szkole odbyła się siódma edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego Języka Angielskiego Spelling Bee. W konkursie brało udział 14 uczniów z legnickich szkół podstawowych klas 5, 6 i 7: SP nr 2, SP nr 6, SP nr 7, SP nr 10, SP nr 19 oraz nasza SP nr 20.

Uczestnicy konkursu zmagali się z pisownią usłyszanych i rozsypanych wyrazów oraz z literowaniem słów w języku angielskim. Wszyscy wykazali się dużymi umiejętnościami i skupieniem. Poniżej wyniki nagrodzonych uczestników:
I miejsce Szymon Selwat (SP nr 10)
II miejsce Joanna Selmaj (SP nr 6)
III miejsce Kamil Czyżewski (SP nr 20, kl. 7d)
Druga reprezentantka naszej szkoły, Paulina Sawiak z klasy 7b zajęła piąte miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a Radzie Rodziców przy ZSI im. Piastów Śląskich dziękujemy za ufundowanie nagród.
Organizatorzy konkursu: Monika Arciuch i Hanna Tamioła. Zdjęcia: Janina Jędrzejczyk - zapraszamy do galerii.