Wyjście na Rancho tym razem... bez wyjścia!

15.05.2019Trzeci dzień Szkolnych Dni Integracji rozpoczął się mało obiecująco dla najstarszych uczniów naszej szkoły - coroczne, tradycyjne wyjście na „Rancho u Kaczora", zostało odwołane z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Na szczęście pogoda ducha nas nie opuściła i sprawnie zorganizowaliśmy sobie czas na terenie szkoły. Na rozgrzewkę...

rozpoczęliśmy zajęciami integracyjnymi, w trakcie których stworzyliśmy wspólną receptę, jak być dobrym kolegą. Choć pomysłów było co nie miara, gwoździem programu zostały pyszne pączki, które wynagrodziły nam obiecane wcześniej przysmaki z grilla „u Kaczora". Następnie przenieśliśmy się na halę, gdzie mogliśmy uczestniczyć w zorganizowanych tam grach i zabawach sportowych. Zwieńczeniem spotkania było wspólne odśpiewanie „Sto lat" dla kolegi, który obchodzi dzisiaj 18-ste urodziny. Cieszymy się, że mimo przeciwności, udało nam się wspaniale spędzić ten czas, za co dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Informacja i zdjęcia: Karolina Smulska. Zapraszamy do galerii.

Logo UE

Projekty Unijne

 

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
1327
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
535596

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.