Szkolne Dni Integracji 2019 zakończone

18.05.2019Cały tydzień drżeliśmy o pogodę na sobotę – ale niepotrzebnie! Jak zwykle dzień przeznaczony na festyn „Stop Przemocy" zachwycił słoneczną, upalną aurą. Zakończenie wcześniejszych niż zwykle Szkolnych Dni Integracji nie odbiegało atrakcyjnością od poprzednich. Program, bogaty jak każdego roku, ...

Czytaj więcej: Szkolne Dni Integracji 2019 zakończone

„Bezpieczniki TAURONA. Jak bezpiecznie korzystać z prądu?"

17.05.2019Atrakcji Szkolnych Dni Integracji ciąg dalszy! 17.05.19 najmłodsi uczniowie mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach „Bezpieczniki TAURONA. Jak bezpiecznie korzystać z prądu?" zorganizowanych przez TAURON Dystrybucja S.A. Spotkanie miało charakter edukacyjny i każdy z uczestników śledził wszystkie poczynania prowadzących w ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: „Bezpieczniki TAURONA. Jak bezpiecznie korzystać z prądu?"

Zabawy sportowe dla milusińskich

15.05.201915 maja 2019 r w ramach obchodów Szkolnych Dni Integracji uczniowie klas I-III SP (integracyjnych) wzięli udział w zabawach sportowo - rekreacyjnych.
Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe w następujących konkurencjach:

Czytaj więcej: Zabawy sportowe dla milusińskich

"Jak być dobrym kolegą, koleżanką"

13.05.2019Biorąc pod uwagę tegoroczne hasło Szkolnych Dni Integracji " Nasze mosty przyjaźni" psycholog szkolny Iwona Dzikowska i specjalista fizjoterapii Maria Mazepa przeprowadziły dnia 13.05.2019 warsztaty socjoterapeutyczne pt" Jak być dobrym kolegą, koleżanką". Formą pracy były wcześniej zrobione makaty w kształcie jabłek na, które uczniowie wpisywali cechy dobrego kolegi.

Czytaj więcej: "Jak być dobrym kolegą, koleżanką"

Szkolne Dni Integracji- unihokej

 Dnia 15.05. w ramach Szkolnych Dni Integracji odbyły się Integracyjne Zawody w Unihokeja. Uczestnicy turnieju podzieleni zostali na trzy drużyny rywalizujące ze sobą w systemie „każdy z każdym". Mecze były bardzo zacięte i wyczerpujące a zawodnicy stanęli na wysokości zadania na miarę swoich możliwości.Zawody zakończyły się dwoma pierwszymi miejscami i jednym drugim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pomoc wolontariuszkom z kl. 8a.

Czytaj więcej: Szkolne Dni Integracji- unihokej

Logo UE

Projekty Unijne

 

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
1309
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
515791

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.