Szkolne Dni Integracji

SZKOLNE DNI INTEGRACJI W ZESPOLE SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH
im. Piastów Śląskich W LEGNICY

Każdego roku w maju w Zespole Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy odbywają się Szkolne Dni Integracji. W szkole organizowane są wtedy konkursy, zabawy, warsztaty oraz zawody i rozgrywki sportowe. Różnorodność odbywających się  zabaw  daje szansę wszystkim uczniom a w szczególności uczniom  niepełnosprawnym na wykazanie się swoimi umiejętnościami i zdolnościami. Wszyscy uczniowie mogą wspólnie bawić się i wchodzić w swobodne relacje rówieśnicze.
Szkolne Dni Integracji wzbogaca zawsze Miejski Konkurs Plastyczny ''Ku Integracji'' organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Tadeusza Krzakowskiego. Corocznie do udziału w tym konkursie zapraszamy przedszkola, szkoły i ośrodki szkolno- wychowawcze. Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Uwieńczeniem Szkolnych Dni Integracji jest sobotni  festyn rodzinny. W tym dniu laureatom konkursów wręczane są nagrody i dyplomy . 
Dziękujemy bardzo  wszystkim sponsorom, dzięki którym możemy organizować Szkolne Dni Integracji i nagradzać laureatów konkursów.

Logo UE

Logo szkoły

Logo szkoły

Logo miasta

Logo miasta Legnica

Logo BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Szkół Integracyjnych im.Piastów Śląskich

ul. Wierzyńskiego 1
59-220 Legnica
tel. 76 723 34 50
fax. 76 723 34 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
1497
Zakładek:
6
Odsłon artykułów:
720308

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.